Falkenbergs Belysning golvlampa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, modell 7029, Falkenbergs Belysning, mässing och trä, textilklädd pappskärm, undertill märkt FLB, höjd ca 145 cm

Bruksslitage, stötmärken och fläckar förekommer på stommen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

840855

2020-11-22