Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, modell "Roxen", för IKEA, 1950/60-tal, tekafanér samt svärtade gavlar, höjd ca 180, 100x35 cm, nyckel finns
Bruksslitage, fanérskador i from av repor
840866
2020-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här