Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÖRNSKÅP, mahognyfanér, 1800-talets första hälft, Karl Johan, höjd 85, 75x52 cm

Sprickor, slitage

840877

2020-11-18