Lisa Rinnevou färglitografi

Lisa Rinnevou färglitografi
Lisa Rinnevou färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972): figurkomposition, signerad Lisa Rinnevou, 151/190, färglitografi, 21x26 cm

840889

2020-11-16