Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LUIGI AMATO (Italien, 1898-1961): Porträtt av kvinna med slöja, signerad L. Amato, olja på duk. ca 52x42 cm
840891
2020-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här