Alexandra Johnsson
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ALEXANDRA JOHNSSON (b. 1970), komposition, serigrafi, signerad och numrerad. 1/90, bladstrl. 49x39 cm
Kuntoraportti
840892
Päivämäärä:
2020-11-16