Alexandra Johnsson

Alexandra Johnsson
Alexandra Johnsson

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ALEXANDRA JOHNSSON (b. 1970), komposition, serigrafi, signerad och numrerad. 1/90, bladstrl. 49x39 cm

Kuntoraportti

840892

Päivämäärä:

2020-11-16