Stolar 1 par

Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

STOLAR, 1 par, sengustavianska stockholmsarbeten, omkring år 1800, bemålade, skuren dekor, överkragade kannelerade ben, sitthöjd 45 cm

Senare bemålning, slitage och skador, lagningar

840895

2020-11-18