Klubbat för:
4 000 SEK
6 000 SEK
STOLAR, 1 par, sengustavianska stockholmsarbeten, omkring år 1800, bemålade, skuren dekor, överkragade kannelerade ben, sitthöjd 45 cm
Senare bemålning, slitage och skador, lagningar
840895
2020-11-18