Champagnekupor
2020-11-17
840902
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNESKÅLAR, 12 st, 1900-talets första hälft, dekor av stjärnor, höjd ca 12 cm
Mindre nagg förekommer