Cafébord

Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAFÉBORD, 1900-tal, gjutjärn med marmorskiva, höjd ca 72, diameter 70 cm

Skiva med skydd, skador

840908

2020-11-28