Irene K:son Ullberg

Irene K:son Ullberg
Irene K:son Ullberg
Irene K:son Ullberg
Irene K:son Ullberg
Irene K:son Ullberg
Irene K:son Ullberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IRENE K:SON ULLBERG (född 1930), "Äppelträdet", signerad och daterad Irene K:son U 1976, olja på duk, ca 37x46 cm,

840923

2020-11-16