Design Stig Lindberg lampfot i fajans

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, bordslampa, fajans, Gustavsberg, 1940/50-tal, märkt med studiohanden samt målarsignatur, höjd till sockel ca 25, ink skärm ca 50 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

840944

2020-11-22