Rune Wahlström oljemålning

Rune Wahlström oljemålning
Rune Wahlström oljemålning
Rune Wahlström oljemålning
Rune Wahlström oljemålning
Rune Wahlström oljemålning
Rune Wahlström oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUNE WAHLSTRÖM (1916-1968), blomsterstilleben, olja på pannå, 59x23 cm

Smärre slitage

840945

2020-11-22