Skåp med spegeldörr
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1900-talets första hälft, fanerat med betsat lövträ, beslag i mässing, spegeldörr med bakomliggande hyllplan, höjd ca 216, djup 57, bredd 126 cm
Slitage, repor, märken, ett bakstycke saknas, delvis senare delar, 1 nyckel medföljer
840962
2020-11-22