Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, glas, märkt Orrefors glasateljé, signerad H.W. klar glasmassa, invändigt bemålad, höjd ca 16,5, diameter ca 22 cm

Smärre slitage

840977

2020-11-22