Lisa Larson stina med katten

Lisa Larson stina med katten
Lisa Larson stina med katten
Lisa Larson stina med katten
Lisa Larson stina med katten
Lisa Larson stina med katten
Lisa Larson stina med katten
Lisa Larson stina med katten
Lisa Larson stina med katten
Lisa Larson stina med katten
Lisa Larson stina med katten
Lisa Larson stina med katten
Lisa Larson stina med katten

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

12 500 SEK

LISA LARSON, "Stina med katt", stengods, Gustavsberg, målad samt delvis glaserad, signerad i godset Lisa Larson samt med studiohanden, höjd ca 24 cm

Smärre slitage

840979

2020-11-22