Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
OKÄND KONSTNÄR, hus vid vattendrag, olja på duk, 1800-tal, 47 x 65,5 cm.
Färgbortfall, retuscher, dukskada.
840981
2020-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här