Okänd konstnär olja på duk

Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

OKÄND KONSTNÄR, hus vid vattendrag, olja på duk, 1800-tal, 47 x 65,5 cm.

Färgbortfall, retuscher, dukskada.

840981

2020-11-29