Berndt Friberg vas Gustafsberg

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, stengods, blå harpälsglasyr, signerad Friberg samt med studiohanden, höjd 10,5 cm

Smärre slitage

840989

2020-11-22