Guéridon bronserad

Guéridon bronserad
Guéridon bronserad
Guéridon bronserad
Guéridon bronserad
Guéridon bronserad
Guéridon bronserad
Guéridon bronserad
Guéridon bronserad

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUERIDON, bronserad, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, dekor i pastellage, skiva i marmor, höjd ca 120 cm

Skador

840992

2020-11-18