Berndt Friberg
Valmis
2020-11-22
840995
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
BERNDT FRIBERG, vas, stengods, Gustavsberg, stengods, gul harpälsglasyr, signerad Friberg samt med studiohanden, höjd ca 8 cm
Smärre slitage