figuriner Wallendorf

figuriner Wallendorf
figuriner Wallendorf
figuriner Wallendorf
figuriner Wallendorf
figuriner Wallendorf
figuriner Wallendorf
figuriner Wallendorf
figuriner Wallendorf

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 3 st, ballerinor, 1900-tal, Wallendorf, Tyskland, höjd ca 15

Slitage, ställvis med repor och märken, mikronagg kan förekomma

840996

2020-11-22