Vas Tobo

Vas Tobo
Vas Tobo
Vas Tobo
Vas Tobo
Vas Tobo
Vas Tobo
Vas Tobo
Vas Tobo

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERICH & INGRID TRILLER, vas, egen verkstad i Tobo, stengods, spräcklig glasyr i gråblått och brunt, signerad Triller Tobo, höjd ca 19,5 cm

Ett nagg vid mynningen

841002

2020-11-22