Berndt Friberg

Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vaser samt skålar, 4 st, miniatyrer, Gustavsberg, signerade undertill samt med studiohanden, höjd ca 2,5 - 9,5 cm

Smärre slitage

841009

2020-11-22