Guéridon 1700-tal barock

Guéridon 1700-tal barock
Guéridon 1700-tal barock
Guéridon 1700-tal barock
Guéridon 1700-tal barock
Guéridon 1700-tal barock
Guéridon 1700-tal barock
Guéridon 1700-tal barock
Guéridon 1700-tal barock

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUERIDON, bemålad, 1700-tal, barock, träskuren dekor, höjd ca 97 cm

Senare skiva med nagg, slitage

841027

2020-11-18