Taklampor

Taklampor
Taklampor
Taklampor
Taklampor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GLASHÜTTE LIMBURG, taklampa, Tyskland, 1900-talets andra hälft, kromad stomme, etikettmärkt, höjd ca 80, diameter 34 cm

Smärre slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

841029

2020-11-22