Pontus Carle oljemålning

Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, olja på duk, signerad och daterad Pontus Carle -80, ca 89x116 cm

En smärre fläck på duk

841038

2020-11-17