Nils Landzelius oljemålning

Nils Landzelius oljemålning
Nils Landzelius oljemålning
Nils Landzelius oljemålning
Nils Landzelius oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS LANDZELIUS (1909-?): Marint motiv, olja på duk, signerad, 51 x 61 cm.

Smärre fläckar.

841057

2020-11-29