Soffa Karl johan

Soffa Karl johan
Soffa Karl johan
Soffa Karl johan
Soffa Karl johan
Soffa Karl johan
Soffa Karl johan
Soffa Karl johan
Soffa Karl johan
Soffa Karl johan
Soffa Karl johan

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 18/1900-tal, Karl Johan-stil, mahognyfanér. svängda sidostycken, längd ca 165, djup 75, rygghöjd 92, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

841080

2020-11-22