Skrivbord, 1900-talets slut
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, Mobil Fresno Living Design, fanerat i körsbär, uttag för telefon och el/nätverk, beslag och fotavslut i mässing, etikettmärkt Grand Hotel, skivans höjd 79, 160 x 73 cm
Bruksslitage, märken, fläckar
841083
2020-11-17