Skrivbord, 1900-talets slut

Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

SKRIVBORD, Mobil Fresno Living Design, fanerat i körsbär, uttag för telefon och el/nätverk, beslag och fotavslut i mässing, etikettmärkt Grand Hotel, skivans höjd 79, 160 x 73 cm

Bruksslitage, märken, fläckar

841083

2020-11-17