Oljemålning Albert Krüger

Oljemålning Albert Krüger
Oljemålning Albert Krüger
Oljemålning Albert Krüger
Oljemålning Albert Krüger
Oljemålning Albert Krüger
Oljemålning Albert Krüger

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

ALBERT KRÜGER (1885-1965): "Litet åskväder", signerad Albert Krüger, daterad 1928, olja på duk, ca 61 x 74 cm

841086

2020-11-17