Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, ca 1980/1990-tal, art deco-stil, delvis svärtade detaljer, med låda, höjd ca 55, 48x38 cm
Bruksslitage, rispor och repor.
841091
2020-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här