Sängbord art deco-stil

Sängbord art deco-stil
Sängbord art deco-stil
Sängbord art deco-stil
Sängbord art deco-stil
Sängbord art deco-stil
Sängbord art deco-stil
Sängbord art deco-stil
Sängbord art deco-stil
Sängbord art deco-stil
Sängbord art deco-stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, ett par, ca 1980/1990-tal, art deco-stil, delvis svärtade detaljer, med låda, höjd ca 55, 48x38 cm

Bruksslitage, rispor och repor.

841091

2020-11-17