Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinna med ros i håret, signerad G Ewert, olja på duk, ca 39x36 cm

Några skrapmärken och smärre färgbortfall

841099

2020-11-23