Oidentifierad konstnär pastell

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Mansporträtt, 1800/1900-tal, signerad, pastell, ca 59x47 cm

Kuntoraportti

841105

Päivämäärä:

2020-11-23