Oidentifierad konstnär pastell
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Mansporträtt, 1800/1900-tal, signerad, pastell, ca 59x47 cm
Kuntoraportti
841105
Päivämäärä:
2020-11-23