Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, 1900-tal, "Windsor", England, ek, sitthöjd ca 45 cm

En med omfattande skador i form av bristningar, sprickor, bruks och åldersrelaterat slitage, stäälvis mer

841126

2020-11-23