Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR STOLAR, 8 st, 1900-tal, "Windsor", England, ek, visa märkta, sitthöjd ca 45 cm

Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage

841129

2020-11-23