Bruno Mathsson ´´Mio´´ karmstolar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Mio", karmstolar, 12 st, tillverkade för Bruno Mathsson International, stomme i förkromad metall, klädsel i ljusblå alcantara, stapelbara, sitthöjd ca 47 cm

Skador: Bruksslitage, märken och enstaka fläckar förekommer

841137

2020-11-23