Soffbord furu 1900-tal

Soffbord furu 1900-tal
Soffbord furu 1900-tal
Soffbord furu 1900-tal
Soffbord furu 1900-tal
Soffbord furu 1900-tal
Soffbord furu 1900-tal
Soffbord furu 1900-tal
Soffbord furu 1900-tal
Soffbord furu 1900-tal
Soffbord furu 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, furu, höjd ca 47, 140x93 cm

Bruksspår

841143

2020-11-28