Ella Heide Skagen

Ella Heide Skagen
Ella Heide Skagen
Ella Heide Skagen
Ella Heide Skagen
Ella Heide Skagen
Ella Heide Skagen

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ELLA HEIDE (1871-1956): Kroyers bostad - Skagen, signerad E Heide Skagen, olja på duk, ca 37x51 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

841159

2020-12-06