Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SIDOBORD, England, 1900-talets mitt, 2 hyllplan och med låda, hjulförsedd, idegran, höjd ca 60 samt 45x45 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage stäävis mer
841165
2020-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här