Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDOBORD, England, 1900-talets mitt, 2 hyllplan och med låda, hjulförsedd, idegran, höjd ca 60 samt 45x45 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage stäävis mer

841165

2020-11-23