Skrin silver

Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIN, silver, rokokostil, höjd 12, längd ca 15 cm, 1900-talets mitt, vikt 472 g

Minimalt slitage

841184

2020-11-23