Klubbat för:
1 500 SEK
1 200 SEK
SKRIN, tenn, rektangulär form, dekor på lock av sjöjungfru, träinredning, stämplad, 1930, 20x13,5, höjd ca 7 cm
Smärre slitage, repor
841186
2020-11-23