Skrin tenn 1930

Skrin tenn 1930
Skrin tenn 1930
Skrin tenn 1930
Skrin tenn 1930
Skrin tenn 1930
Skrin tenn 1930
Skrin tenn 1930
Skrin tenn 1930
Skrin tenn 1930
Skrin tenn 1930

Klubbat för:

1 500 SEK

1 200 SEK

SKRIN, tenn, rektangulär form, dekor på lock av sjöjungfru, träinredning, stämplad, 1930, 20x13,5, höjd ca 7 cm

Smärre slitage, repor

841186

2020-11-23