Vodkabägare på fot silver Moskva

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VODKABÄGARE på fot, 6 st., silver, Sovjetunionen, 1900-talets mitt, höjd 9 cm, vikt 157 g

Smärre slitage

841187

2020-11-23