Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, samtida tillverkning, 2-delat, trä, lackerad metall samt glas, höjd ca 44 samt största mått 120x80 cm
Två nagg på glaset. slitage
841188
2020-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här