Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
W&S SÖRENSEN, moccaskedar, 12 st., förgyllt silver, längd 10,5 cm, vikt 144 g
Två etuier medföljer, minimalt slitage
841189
2020-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här