W & S Sörensen förgyllda moccaskedar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

W&S SÖRENSEN, moccaskedar, 12 st., förgyllt silver, längd 10,5 cm, vikt 144 g

Två etuier medföljer, minimalt slitage

841189

2020-11-23