Samling silver

Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIN, BÄGARE, GRÄDDSNÄCKA, FAT, MEDALJONG, 14 delar, silver, 1900-tal, höjd 1-15 cm, skrinet 10x9 cm med infälld etsning, vikt 721 g

Två av de mindre bägarna med gravyr, smärre slitage

841191

2020-11-23