Samling silver
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIN, BÄGARE, GRÄDDSNÄCKA, FAT, MEDALJONG, 14 delar, silver, 1900-tal, höjd 1-15 cm, skrinet 10x9 cm med infälld etsning, vikt 721 g
Två av de mindre bägarna med gravyr, smärre slitage
841191
2020-11-23