Bo Swenson olja på duk

Bo Swenson olja på duk
Bo Swenson olja på duk
Bo Swenson olja på duk
Bo Swenson olja på duk
Bo Swenson olja på duk
Bo Swenson olja på duk

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BO SWENSON (född 1932), utan titel, signerad och daterad Bo Swenson -85, olja på duk, ca 42x50 cm

841202

2020-11-20