Karl Lagerfeld brosch sterlingsilver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARL LAGERFELD, brosch, förgyllt sterlingsilver med cabochonslipad sten, tillverkad av Donald Stannard, 6x4 cm, vikt ca 14 g

Enligt uppgift tillverkades denna som en gåva till personal på parfymaffärer, som en present för hans parfym KL, 1983

Minimalt slitage

841205

2020-11-23