Karl Lagerfeld brosch sterlingsilver
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARL LAGERFELD, brosch, förgyllt sterlingsilver med cabochonslipad sten, tillverkad av Donald Stannard, 6x4 cm, vikt ca 14 g
Enligt uppgift tillverkades denna som en gåva till personal på parfymaffärer, som en present för hans parfym KL, 1983
Minimalt slitage
841205
2020-11-23